06 LUT 2019

4. i 5. latki w Nibylandii

Nibylandia sala zabaw dla dzieci - ogromne,zielone drzewa, zabezpieczone siatkami kolorowe labirynty dla dzieci na trzech kondygnacjach, w głębi stoliki w kawiarni
W dniu 05.02.2019 grupa 4 latków i 5 latków odwiedziła  "Nibylandię " w Katowicach. Przedszkolaki wspólnie świetnie bawiły się w największej na Śląsku sali zabaw  dla dzieci. Beztrosko harcowały po wielopoziomowych konstrukcjach, pokonywały tory przeszkód.  W przerwie na odpoczynek, dzieci miały przygotowany słodki poczęstunek. Po powrocie do przedszkola swoje wrażenia wyraziły w formie prac plastycznych.