Strona główna/Aktualności/Rozstrzygnięcie konkursu na jeże

Rozstrzygnięcie konkursu na jeże

21 Listopada 2023
„Jeż - kolczasty zwierz”- rozstrzygnięcie konkursu
Z okazji Światowego Dnia Jeża, który przypada w dniu 10 listopada w Naszym Przedszkolu został zorganizowany rodzinny konkurs plastyczno- techniczny pt. „Jeż - kolczasty zwierz". Prace charakteryzowały się wysokim poziomem wykonania i wykorzystaniem różnych materiałów i technik.
I miejsce: Franciszek K. gr. „Pszczółki”
II miejsce: Wojciech K. gr. „Misie”
III miejsce: Dawid Sz. gr. „Biedronki”
Wyróżnienie: Ignacy W. gr. „Tygryski”
Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom, bilet do Parku Trampolin „Tramp Klub” w Sosnowcu oraz słodki poczęstunek.
Szczególne podziękowania kierujemy do Naszych partnerów konkursu, którzy ufundowali nagrody dla Dzieci: Jeżyki. Chwile Najeżone Doznaniami, Jeżyki. Chwile Najeżone Doznaniami , Tramp Klub - Twój Park Rozrywki - Sosnowiec , Bawialnia Wesołe Safari Czeladź , Teatr Żelazny
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i gratulujemy Dzieciom oraz Rodzicom ciekawych pomysłów.