13 MAR 2019

6. latki w szkole SP3 na zajęciach otwartych

5. - 6. latki w ławkach szkolnych ze swoimi starszymi kolegami, sklejają papierowe jaskółki
6. latki w szkolnych ławkach, rozwiązują zadania wyświetlane na tablicy multimedialnej
W dniu 12.03.2019r. 5. - 6.oraz 6 latki odwiedziły szkołę Podstawową nr 3 w Czeladzi. Przedszkolaki miały możliwość wykazania się sprawnością ruchową w sali korekcyjnej. Najbardziej dzieci były zafascynowane torem przeszkód. Po działaniach ruchowych przyszedł czas na wykazanie się wiedzą matematyczną. Dzieci wspólnie z uczniami kl. II i III odszukiwały, nazywały i przeliczały figury geometryczne oraz wykonywały papierowe jaskółki. Pobyt w szkole dzieci zakończyły zabawami w sali stymulacji sensorycznej. Wszystkie przedszkolaki oceniły, że zabawy w szkole były super!