24 LIS 2018

Baśniowa Kapela odwiedza Baśniową Krainę

Pani Dorotka i Pan Adam na scenie, rozpoczynająprzedstawienie, dzieci bardzo zainteresowane, siedzą na widowni poniżej sceny

W czwartek gościliśmy w naszym przedszkolu Baśniową Kapelę Państwa Szafrańców z opowieścią muzyczną pt. „Serce, serduszko”. Historia zrodziła się w oparciu o myśl przewodnią baśni Andersena "Królowa Śniegu" i w połączeniu z wątkiem psa i Świętego Mikołaja  zaowocowała niesamowicie wzruszającą opowieścią! Artyści ukazali przedszkolakom piękno prawdziwej przyjaźni, miłości i wierności pomiędzy ludźmi, ale również między człowiekiem a zwierzęciem. Dzieciom bardzo podobała się opowieść, w której dobro zwyciężyło zło. Pani Dorotka wraz z Panem Adamem opowiadali, grali i śpiewali tak pięknie, że na widowni pojawiło sięwiele łez wzruszenia! Dziękujemy!