Strona główna/Aktualności/Zakończenie wiosennej edycji ogólnopolskiego konkursowego (..)

Zakończenie wiosennej edycji ogólnopolskiego konkursowego projektu " Zdrowo jem, więcej wiem".

16 Czerwca 2021

informacje na temat zakończenia wiosennej edycji projektu

Już wszystkie starszaki są ekspertami od spraw zdrowego stylu życia. Grupa 5-6 latki zakończyła realizację wiosennej edycji Ogólnopolskiego konkursowego projektu " Zdrowo jem, więcej wiem" W jesienno -zimowej edycji nasza grupa pod nazwą "Empirki" zdobyła 3 miejsce. Jesteśmy bardzo dumni z naszych przedszkolaków. Tematyka zajęć wiosennej edycji dotyczyła znajomości piramidy zdrowego żywienia oraz wartości i znaczenia wody. Dzieci w ramach projektu brały udział w wewnątrzgrupowych konkursach: "Najładniejsza piramida zdrowego żywienia" i "Źródło wody na pustyni", dbały o codzienną aktywność fizyczną oraz wykonały dla swoich bliskich "książki kucharskie" - z propozycją zdrowych posiłków. Na koniec realizacji wszystkich zadań przedszkolaki przystąpiły do quizu sprawdzającego ich wiedzę. Quiz odbył się w formie stworzonej w tym celu gry. Zwycięska drużyna została nagrodzona dyplomami. Wielkie gratulacje dla naszych przedszkolaków. Niech nawyki zdrowego stylu życia towarzyszą Wam już zawsze!