22 STY 2019

Dzień Babci i Dziadka

dzieci z panią Iwonką tańczą w kole, pośrodku koła grupka dzieci z rękami uniesionymi do górey

21.01.2019 w naszym przedszkolu odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka.  Przedszkolaki przygotowały w swoich grupach bogaty program artystyczny. Były to okolicznościowe wiersze, piosenki i zabawy taneczno-ruchowe. Zaproszone Babcie i Dziadkowie z przyjemnością oglądali występy swoich wnucząt. Były  to chwile niezwykłej radości i wzruszeń. Następnie dzieci wręczyły gościom przygotowane pod kierunkiem pan wychowawczyń upominki i laurki z życzeniami. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem dla wszystkich uczestników.