27 STY 2019

Dzień Babci i dziadka w grupie 3. latków A

na krzesełku siedzi babcia z wnuczką na kolanach, dookoła nich stoją inne dzieci

21 stycznia to bardzo miły dzień dla wszystkich dzieci w przedszkolu. Szczególnie uroczystość ta jest dużym przeżyciem dla najmłodszych dzieci, które w takiej imprezie uczestniczą pierwszy raz. Nasze najmłodsze przedszkolaczki dołożyły wiele starań, aby dzielnie zaprezentować się przed zgromadzoną widownią. Odważne uczestniczyły w programie opracowanym w formie wierszy i piosenek oraz dzielnie zaprezentowały się w zabawach ruchowych. Goście obdarowani zostali laurkami i prezentami. Miłe chwile dopełnił wspólny, słodki poczęstunek . Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadziusiom za przybycie do przedszkola i rozpogodzenie swoją obecnością dnia , tak ważnego dla wszystkich dzieci .