Strona główna/Aktualności/Projekt BohaterOn

Projekt BohaterOn

29 Listopada 2021

W tym roku szkolnym dzieci z grupy 5-latki B oraz 6-latki B brały udział w projekcie BohaterOn. Kampania ta ma na celu propagowanie patriotycznych postaw i tożsamości narodowej w Polsce i poza jej granicami, a także tworzenie wspólnoty pamiętając o historii naszego kraju i jego bohaterach przez cały rok. :) Przedszkolaki z naszego przedszkola z chęcią wzięły udział w tym projekcie. Dzieci z uwagą oglądały przedstawienie ,,NIEBAJKA O POWSTANIU WARSZAWSKIM" co było doskonałym wstępem do zajęć o prawdziwych Bohaterach - Powstańcach Warszawskich. Przedszkolaki z przejęciem słuchały i rozmawiały o losach walczących Polaków, słuchały patriotycznych piosenek oraz tworzyły prace plastyczne o tematyce patriotycznej - flagi, godło. Utrwaliły wiedzę na temat stolicy naszego kraju oraz poznały symbol Polski Walczącej. To była wspaniała lekcja historii dla najmłodszych i z pewnością zaprocentuje w przyszłości. :)