27 LIS 2018

Dzień Pluszowego Misia w Baśniowej Krainie

plakat:napis 25 listopada światowy dzień pluszowego misia, pod napisem siedzą pluszowe misie
25 listopada to data wyznaczająca Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tradycyjnie również w tym roku radośnie świętowaliśmy z naszymi pluszowymi przyjaciółmi. Wszystkie dzieci śpiewały piosenki o misiach, tańczyły z nimi, wykonywały misiowe prace plastyczne i wypowiadały się na ich temat. Dzieci z gr. 4latki z filii i budynku głównego świętowały w bibliotece. Przedszkolaki poznały historię powstania pluszowego misia.Nie zabrakło zabaw z chustą animacyjną I oczywiście książeczek z misiowymi bohaterami. Każde dziecko starannie malowało kolorowanki, które będą ozdabiały przedszkolną wystawę.