20 WRZ 2018

Dzień Przedszkolaka w grupie 4.latków B

Dzieci w grupie na dywanie z dyplomami w rączkach

Dzisiejszy dzień w gr. 4latków obfitował w wesołe zabawy i nowe doświadczenia. Na początku Przedszkolaki usłyszały radosny śpiew swoich Pań. Oczywiście Panie zaśpiewały dzieciom radosne 100 lat. Następnie dzieci otrzymały na osłodę czekoladkę i rozpoczęliśmy muzyczne zabawy z użyciem bum-bum rurek. Ponieważ dzieci bardzo lubią muzyczne przeboje, przeszliśmy na werandę gdzie na słoneczku bawiliśmy się w "Stop Muzyka- powtórz za mną". Achhh jakie trudne zdania dzieci losowały i "bezbłędnie" powtarzały odczytany przez Panią tekst;). Śmiechu było wiele. Następnie zajęliśmy się malowaniem farbami. Tym razem nie na kartce papieru tylko na folii. Wszyscy świetnie się bawili dlatego na zakończenie dnia każdy Przedszkolak otrzymał medal oraz dyplom z gratulacjami. Jeszcze raz życzymy wszystkim Przedszkolakom wszystkiego co najlepsze !