Strona główna/Aktualności/Sześciolatki w Fabryce Elfów

Sześciolatki w Fabryce Elfów

15 Grudnia 2022

W okresie przedświątecznym  przedszkolaki z grupy 6-latków "A"  odwiedziły Wielką Fabrykę Elfów, gdzie sprytne Elfy, na specjalne życzenie Świętego Mikołaja oprowadzały  dzieci po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki. Fabuła tego magicznego miejsca niesie, że święta zbliżają się wielkimi krokami. Wszystkie Elfy pod okiem samego Świętego Mikołaja ciężko pracują, aby zdążyć z produkcją prezentów na Święta. Podczas wizyty dzieci, Elf Ważniak dostaje misję upieczenia pierniczków dla Świętego Mikołaja. Okazuje się to problematyczne, bo trzeba znaleźć przepis i wszystkie składniki, a czasu jest bardzo mało. Pod opieką Elfa Przewodnika (my mieliśmy wspaniałego Elfa Łaskotkę!), dzieci pomagają elfom znaleźć przepis i potrzebne produkty do stworzenia pierniczków. Podczas tej  bajecznej podróży poszukiwawczej przedszkolaki odwiedzały w  Fabryce kolejno  punkty z atrakcjami. Na dzieci czekały aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne.   Zwieńczeniem wizyty było spotkanie z wyczekiwanym przez dzieci Świętym Mikołajem! Fotorelacja jest tylko namiastką tego, co można było zobaczyć i poczuć będąc tam na miejscu!