06 LIS 2019

Jesienny Konkurs - Festiwal Dyni

Wystawa pieknych i ciekawych konkursowych prac z dyni na przedszkolne scenie

Nachodzi koniec jesiennych zbiorów, więc to najlepszy czas by ustanowić  "Festiwal Dyni" - królowej wszystkich warzyw. Pani Agnieszka i pani Ania zorganizowały dla Naszych przedszkolaków konkurs rodzinny na najładniejszą dynię. Nasze dzieci wraz z pomocnikami z zapałem zabrały się do odkrywania "dyniowego wnętrza" i robienia dyniowych stworów. Było na co popatrzeć – wiele różnych stworów i postaci stworzonych na bazie dyni nie tylko zachwycały efektem końcowym, ale również i pomysłowością!
Gratulujemy wszystkim uczestnikom! Każda praca była wyjątkowa, fantastyczna i jedyna w swoim rodzaju!!! Jury miało trudny orzech do zgryzienia........jednak szanowne jury w skład którego weszli: Dominik i Magdalena z grupy 5. latków, Szymon i Natasza z grupy 6. latków, Wiktor i Maja z grupy 5./6. latków, Mikołaj i Stanisław z grupy 4. latków oraz Pani Paulinka - mama naszego przedszkolaka, Ciocia Sonia  z  grupy 4. latków, Pani Intendent Małgosia, Ciocia Martynka  z grupy 3 latków oraz Sprawczynie "zamieszania" - Ciocie Ania i Agnieszka. Podjęli Baaaaaardzo trudną decyzję i wybrali!!!  My juz wiemy !!!! a całe przedszkole dowie się niebawem :))