29 Kwietnia 2022

22. kwietnia w naszym przedszkolu wszystkie dzieci były ubrane na zielono.

22. kwietnia w naszym przedszkolu wszystkie dzieci były ubrane na zielono. W końcu to Dzień Ziemi! Przedszkolaki rozmawiały z Paniami nauczycielkami o zagrożeniach dla naszej planety oraz jak można przyczynić się do jej ochrony. Pomysłów było co nie miara, więc mamy nadzieję, że rosną nam prawdziwi Eko Strażnicy! Poruszone zostały również tematy recyklingu i energii odnawialnej. Nie zabrakło oczywiście zabaw, zagadek, quizów i piosenek tematycznych w tym dniu. Przedszkolaki wykonały również wspaniałe prace plastyczne, które zdobią każdą z sal. Ten dzień jest niezwykle ważny, ponieważ należy pamiętać, że każdy z nas przyczynia się do komfortowego życia na ziemskiej planecie i ważne jest, abysmy dbali o nasz wspólny dom - Ziemię.

6-latki B prezentują wierszyk na Dzień Ziemi

5-latki "B" w piosence z okazji Dnia Ziemi. Przedszkolaki wiedzą jak dbać o naszą planetę. :)