Strona główna/Aktualności/3. latki w bawialni Wesołe Safari.

3. latki w bawialni Wesołe Safari.

26 Maja 2023

W piątek, 19. maja, grupa maluszków - 3 - latki "A" gościła w czeladzkiej bawialni " Wesołe Safari". Zabawa była bardzo udana i przyniosła dzieciom wiele radości. Maluszki bardzo zgodnie i przyjaźnie bawiły się na dostępnych urządzeniach rekreacyjnych. Figlowały w basenie,  tunelu i na drabinkach. Dokonywały akrobatycznych zwisów na siatach i ściance wspinaczkowej. Chętnie zaglądały również do kącika zabawy, który dawał chwile wytchnienia, przed bardziej intensywną zabawą w obiekcie z basenem i zjeżdżalniami. Wszystkim nam bardzo spodobała się animacja opracowana przez właścicielkę obiektu - Panią Angelikę Winiarską - bardzo dziękujemy!!! W animacji nie zabrakło zabaw zręcznościowych z elementem rywalizacji.  Przedszkolaczki tańczyły również z sympatycznym misiem oraz łapały bańki mydlane. Dużą atrakcją były również zabawy w pokoju laserowym z PlayStation. Dzieci były bardzo zadowolone. Wszystkie z uśmiechniętymi buźkami wróciły do przedszkola i stwierdziły, że mogłyby w takiej bawialni bawić się do wieczora!!!