06 GRU 2018

Mikołajki w Baśniowej Krainie były naprawdę baśniowe!

Pani Martynka w przebraniu elfa tańczy wspólnie z dziećmi w mikołajkowych strojach, na krześle siedzi Mikołaj
6 grudnia to jeden z najbardziej wyczekiwanych dni przez wszystkie dzieci. Jest to dzień kiedy św. Mikołaj przybywa z prezentami. Dziś również przybył z nimi do Baśniowej Krainy razem ze swoim pomocnikiem - Elfem. Dzieci były bardzo podekscytowane widząc te dwie postacie. Elf postarał się, aby dzieci pokazały Mikołajkowi jak potrafią się fantastycznie bawić, jakie są uśmiechnięte i grzeczne. Odbyły się liczne zabawy, tańce i inne atrakcje. Dziś również o dobry humor zadbał Pan Grzegorz, który już z samego rana w czapce Elfa roztańczył grupę mikołajkowych przedszkolaków:)...ale to nie wszyscy goście, którzy postanowili dziś nas odwiedzić! Mieliśmy przyjemność gościć jeszcze jeszcze jednego Mikołaja, który pojawił się ze słodkimi upominkami w imieniu Pana Burmistrza Zbigniewa Szaleńca, gościliśmy Panią wiceburmistrz Elżbietę Dmitriuk. To był zdecydowanie baaaardzo udany dzień!!