30 CZE 2020

Nadeszły wakacje!

plakat z napisem udanych i bezpiecznych wakacji, pod napisem piłka plażwa i akcesoria do nurkowania

Rok szkolny 2019/2020 już za nami – bardzo trudny rok i inny niż wszystkie. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za współpracę, zaangażowanie w edukację zdalną, za cierpliwość oraz wyrozumiałość.. ….i mimo zmęczenia sytuacją zaśpiewajmy wspólnie... "Niech żyją wakacje, niech żyje pole i las, i niebo i słońce, wolny, swobodny czas"! Korzystajmy z lata i jego uroków bezpiecznie i radośnie, przeżywajmy wspaniałe, wakacyjne przygody. Mamy nadzieję, że we wrześniu spotkamy się z Państwem i Przedszkolakami w Baśniowej Krainie już w normalnych warunkach, bez zaostrzeń związanych z pandemią. Wspaniałych wakacji życzy Dyrektor Anna Hetmańczyk wraz ze wszystkimi pracownikami.