Strona główna/Aktualności/Nocka w przedszkolu

Nocka w przedszkolu

20 Czerwca 2023

Późnym, czwartkowym popołudniem, starszaki z grupy A opanowały Baśniową Krainę! Nocka w przedszkolu? Fantastyczna sprawa! Tak, jak należało, całą imprezę rozpoczęła uroczysta przysięga dzieciaków! ...no bo przecież bać się, rozrabiać i płakać nie wypadało, a nic tak nie mobilizuje, jak dane słowo! ...a później wiele się działo! Doświadczenia z Paniami z czeladzkiej Akademi Wyobraźni KAJUNE, trudne, wymagające kreatywności, zadania, spotkanie z Panem Burmistrzem przy bajce na dobranoc, wspólne przygotowywanie kolacji iiiii.... poszukiwanie SKARBU, podczas którego przydały się czołówki, umiejętność czytania map oraz niesamowita odwaga! Okazało się również, że zasypianie bez mamy, po wieczornej toalecie, wcale nie było trudne!

Wszystkie starszaki zasłużyły na otrzymane rankiem medale dla superbohaterów! To była niesamowita, pełna wrażeń, przygoda!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam stworzyć warunki i atmosferę do przeżycia tak ekscytującej nocki !!!!

Dziękujemy  !!!!