08 LIS 2018

Pokaz zwierząt egzotycznych

Pan Krystian w ciemnym ubraniu opowiada dzieciom siedzącym na dywanie o swoich podopiecznych zwierzetach

Dzisiaj nasze przedszkole odwiedził Pan Krystian ze swoimi wyjątkowymi podopiecznymi, którymi są zwierzęta - płazy i gady. Z jego pomocą przedszkolaki nie tylko poznały żabę rogatą, rzekotkę drzewną, wodnego i lądowego żółwia, agamę brodatą, legwana zielonego, węża królewskiego, boe dusiciela oraz pytona tygrysiego ale również dowiedziały się, gdzie żyją te zwierzęta, czym się odżywiają i jakie mają sposoby obrony. Pan Krystian bardzo ciekawie opowiadał dzieciom o zwiarzętach i ich życiu. Niektórych z nich maluchy mogły nawet dotknąć, ale tylko wtedy, gdy było to całkowicie bezpieczne. Po spotkaniu pełnym wrażeń, każda grupa miała okazję pozować do zdjęcia z.... pytonem tygrysim! To będzie super pamiatka!