04 LIS 2019

Przedszkolaki w będzińskim Teatrze Dzieci Zagłębia

dw kolorowe, zabawne stworki stoją na białej podłodze wśród rozsypanych kolorowych piłeczek
04.11.2019 dzieci z grup: 4.-latki (filia) oraz 5.-latki i 4.-latki pojechały do Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie na przedstawienie pt. "Bajka o Stworku bez kolorku". Przedszkolaki uczestniczyły we wspaniałej teatralnej przygodzie.
Będąc na teatralnej scenie były jednocześnie widzami i aktorami, bawiły się piłkami, chwytały bańki mydlane. Poprzez przygodę bohaterów: puchatego, białego Stworka oraz bardzo kolorowego Potworka - Kolorka, dzieci poznały piękny świat kolorów, ich kształty i zapachy.  Spektakl o Stworkach bardzo podobał się naszym przedszkolakom.