29 LIS 2018

Starszaki i Konkurs podsumowujący cykl Historia Zagłębia w legendach zaklęta

Pani Małgosia wręcza na ręce Pani Ani nagrodę - kolorowe książki dla całej grupy przedszkolaków

W środę i czwartek, dwie grupy starszaków z Baśniowej Krainy, uczestniczyły kolejno w konkursie zorganizowanym przez Panie Małgosię i Marysię w filii czeladzkiej MBP. Konkurs dotyczył wiedzy przedszkolaków na temat poznanych w trakcie realizowanego cyklu zajęć, legend i podań zagłębiowskich. Dzieci układały herb miasta Czeladź i odpowiadały na konkursowe pytania. Okazało się, że ich wiedza w tym temacie jest naprawdę duża! Przekonaliśmy się, jak wiele dały naszym przedszkolakom systematyczne "lekcje czytelnicze". Obydwie grupy w nagrodę za świetne odpowiedzi na pytania konkursowe, otrzymały ciekawe książki. Dziękujemy!