21 GRU 2018

Świąteczne kolędowanie 3latków z rodzicami w przedszkolu.

maluszki w białych opaskach ze śnieżynką na głowach, siedzą w stajence obok żłóbka z Dzieciątkiem
W dniu 18 grudnia na wspólne jasełkowanie zostały zaproszone 3-latki i ich rodzice. Świąteczna impreza rozpoczęła się od występu starszych kolegów z filii, którzy przybliżyli przybyłym gościom historię bożonarodzeniową w formie prezentacji scenicznej. W dalszej części spotkania maluszki zaprosiły rodziców do swojej sali i tam zaprezentowały się artystycznie : śpiewały kolędy, recytowały wierszyki i prezentowały zabawy ruchowe. Dopełnieniem spotkania był świąteczny poczęstunek , który stworzył miły, biesiadny klimat, a snujący się aromat ciasta i zapach domowego piernika wprowadził wszystkich w radosny świąteczny nastrój.