09 STY 2019

Tańczące smyczki

Pan Jacek w czarnym smokingu stoi na scenie, ramiona rozpostarte do góry, dziecięca widownia naśladuje jego ruchy

We wtorek w Baśniowej Krainie odbyło się przedstawienie muzyczne, a właściwie mini koncert skrzypcowy "Tańczące smyczki". Pan Jacek w wesoły sposób pokazał przedszkolakom, że muzyka grana na skrzypcach również jest fajna. Zagrał dzieciom różne utwory, m. in. polkę i...kankana! Dziecięca publiczność bawiła się fantastycznie, bo nie tylko słuchała, ale również czynnie uczestniczyła w przedstawieniu: tańczyła, tupała, klaskała, falowała i...grała na skrzypachc! Dziękujemy.