03 MAJ 2020

Ważna informacja!

Szanowni Państwo! Ze względu na wysoki poziom zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w woj. śląskim, konieczność dostosowania naszych placówek do wymagań Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz brak przepisów wykonawczych, zdecydowaliśmy że: żłobki i przedszkola w naszym mieście NIE WZNOWIĄ swojej pracy od dnia 6 maja. W swoich działaniach musimy kierować się przede wszystkim dobrem naszych mieszkańców, a wznowienie działalności żłobków i przedszkoli od 6 maja, mogłoby stanowić zagrożenie dla życia i zdrowia najmłodszych czeladzian, ich opiekunów, a także rodzin. Dlatego też, prosimy o zrozumienie naszej decyzji. O naszych kolejnych działaniach będziemy informować Państwa na bieżąco. Jednocześnie przypominamy, że rodzice dzieci będą mieli nadal możliwość korzystania z zasiłku opiekuńczego.