Strona główna/Aktualności/Piknik Rodzinny w Baśniowej Krainie

Piknik Rodzinny w Baśniowej Krainie

20 Czerwca 2023

13. czerwca nareszcie do naszego przedszkola powrócił zwyczaj wspólnego, rodzinno - przedszkolnego piknikowania! Impreza rozpoczęła sie przywitaniem gości przez Panią Dyrektor - Annę Hetmańczyk. Uroczyście powitał wszystkich również Pan Burmistrz, któremu dziękujemy za przybycie.
Następnie nasze przedszkolaki zaprezentowały szerokiej publicznosci, wytrwale trenowane, wspaniałe układy taneczne. Na całe rodziny, przybyłe na nasz piknik, czekało moc atrakcji: dmuchańce,  brokatowe tatuaże, plecione warkoczyki oraz  konkurencje i zabawy ruchowe pod okiem  wspaniałych klaunów - Rico i Rupherta. Na pikniku nie zabrakło również dobrego jedzenia: kiełbasek z grilla, bigosu oraz pysznych ciast upieczonych przez rodziców. Uśmiechnięte buzie naszych przedszkolaków oraz ich bliskich są dla nas dowodem na to, że piknik był udany. Dziękujemy wszystkim  serdecznie za pomoc w przygotowaniach i organizacji tak ważnego wydarzenia z życia naszego przedszkola. Już dziś zapraszamy za rok.