09 STY 2019

Wymiana pocztówkowa

4. latki w zimowaych ubraniach idą wysłać pocztówki z Czeladzi, trzymane przez stojącego z przodu chłopca
Przedszkolaki z grupy 4.latki filia wzięły udział w wymianie pocztówkowej pomiędzy przedszkolami z całej Polski. Głównym celem akcji jest zapoznanie dzieci z różnymi regionami Polski, nawiązanie kontaktu z dziećmi z innych placówek oraz promowanie miasta, w którym żyjemy. Wymiana pocztówkowa jest również doskonałą formą do przybliżenia dzieciom zawodu listonosza oraz przypomnieniem z jakich okazji wysyła się pocztówki  i listy. Po przygotowanie kartek do wysłania wybraliśmy się na zimowy spacer, podczas którego przedszkolaki miały okazję odwiedzić pocztę oraz wrzucić kartki do skrzynki pocztowej. Liczymy na szybką odpowiedź ze strony przedszkolaków!