25 CZE 2019

Zajęcia adaptacyjne w budynku głównym Baśniowej Krainie

dzieci w raz z rodzicami i paniami,skupione, przykucają wokół kolorowej chusty animacyjnej, na której leżą balony

Dzisiaj w Baśniowej Krainie odbyły się zajęcia adaptacyjne dla naszych najmłodszych, przyszłych przedszkolaków. Maluszki wraz z rodzicami miały okazję nie tylko obejrzeć przedszkole i salę, do której będą uczęszczały od września, ale również poznać swoje Panie i wspólnie z nimi i rodzicami się pobawić. Dzieci początkowo nieśmiało, a później z dużym zainteresowaniem, bawiły się chustą animacyjną i wyczarowały deszcz kolorowych balonów, uśpiły zmęczonego upałem pieska, tańczyły, śpiewały i .... z pomocą Pań i rodziców przygotowały najpyszniejsze lody świata z owocami! Dziękujemy za fantastyczną, wspólną zabawę i zapraszamy po wakacjach w nowym roku szkolnym.