• Znaleziono 406 wiadomości.

• Pierwsza
"Jak powstaje książka?" - starszaki w bibliotece

10.05.2016. W dniu dzisiejszym grupa starszaków odwiedziła bibliotekę. Spotkanie nosiło tytuł "Jak powstaje książka?"

"Sceny z życia smoków" w bibliotece

9.maja w ramach obchodów Miesiąca Bibliotek radny Rady Miejskiej w Czeladzi Patryk Trybulec zaprosił dzieci z najstarszych grup z naszego przedszkola na wspólne czytanie do miejscowej biblioteki.

Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych w SP nr

W piątek, tuż po śniadaniu, dzieci z grupy 5-6 latków, korzystając z zaproszenia nadesłanego ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Czeladzi, wzięły udział w obchodach Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych.

5 latki na wiosennym spzcerze

W dniu 5 maja korzystając z pięknej, słonecznej pogody dzieci z grupy 5 latków wyruszyły na spacer do parku linowego pod Urzędem Miasta w Czeladzi.

Grupa teatralna GONG i "Przygody Pchły Szachrajki

6 maja do „Baśniowej Krainy” zawitał teatr małych form „Gong” i przedstawił dzieciom bajkę pod tytułem „Przygody Pchły Szachrajki”.

"Dinozaury na żywo" - wystawa

W dniu 28.04 dzieci z "Baśniowej Krainy" wybrały się do Chorzowa na wyjątkową wystawę interaktywną "Dinozaury na żywo".

Czytanie na dywanie u 3 latków B

Dzisiaj, przed obiadem, odwiedziła nas Pani Marysia - pracownik osiedlowej biblioteki. Spędziliśmy pól godzinki w towarzystwie Michała i Krzysia, którzy wyskoczyli do nas z książeczki Kasi Klich "Bajkowa drużyna. O brzydkich wyrazach, cukierkowej diecie i o innych sprawach, co ciekawią dzieci".

Informacje dotyczące przedszkolnej wycieczki w dniu 28. kwietnia 2016 r.

Recyklingowy design w „Elektrowni”

22. kwietnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi w czeladzkiej Galerii "Elektrownia".

Świętujemy "Dzień Ziemi"

W dniu dzisiejszym, świętując "Dzień Ziemi", najstarsze grupy przedszkolaków pozbierały wszystkie śmieci w okolicach przedszkola.

• Pierwsza