• Znaleziono 423 wiadomości.

• Pierwsza
5 latki na wiosennym spzcerze

W dniu 5 maja korzystając z pięknej, słonecznej pogody dzieci z grupy 5 latków wyruszyły na spacer do parku linowego pod Urzędem Miasta w Czeladzi.

Grupa teatralna GONG i "Przygody Pchły Szachrajki

6 maja do „Baśniowej Krainy” zawitał teatr małych form „Gong” i przedstawił dzieciom bajkę pod tytułem „Przygody Pchły Szachrajki”.

"Dinozaury na żywo" - wystawa

W dniu 28.04 dzieci z "Baśniowej Krainy" wybrały się do Chorzowa na wyjątkową wystawę interaktywną "Dinozaury na żywo".

Czytanie na dywanie u 3 latków B

Dzisiaj, przed obiadem, odwiedziła nas Pani Marysia - pracownik osiedlowej biblioteki. Spędziliśmy pól godzinki w towarzystwie Michała i Krzysia, którzy wyskoczyli do nas z książeczki Kasi Klich "Bajkowa drużyna. O brzydkich wyrazach, cukierkowej diecie i o innych sprawach, co ciekawią dzieci".

Informacje dotyczące przedszkolnej wycieczki w dniu 28. kwietnia 2016 r.

Recyklingowy design w „Elektrowni”

22. kwietnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi w czeladzkiej Galerii "Elektrownia".

Świętujemy "Dzień Ziemi"

W dniu dzisiejszym, świętując "Dzień Ziemi", najstarsze grupy przedszkolaków pozbierały wszystkie śmieci w okolicach przedszkola.

Mali Przyjaciele Natury w bibliotece

We wtorek pięciolatki odwiedziły miejscową bibliotekę publiczną, w której sympatyczne Panie Bibliotekarki przeprowadziły dla nich warsztaty ekologiczne.

Zapraszamy rodziców/opiekunów do zapoznania się z listami dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych na rok szkolny 2016/17. Listy dostępne będą od 20 kwietnia 2016 roku od godziny 15.00 na tablicy informacyjnej w przedszkolu.

Mama Kuby gości w grupie 3 latków

W piątek 15 kwietnia gościliśmy w grupie 3 latków mamę Kuby panią Natalię Urbańczyk. Pani Natalia przeczytała nam coś fajnego i przygotowała dla nas kilka ciekawych zabaw.

• Pierwsza