• Znaleziono 515 wiadomości.

Bajki mikołajkowe i świąteczne - spotkanie dzie

"Przyjdź opowiem ci bajeczkę", Bajki mikołajkowe i świąteczne, to tytuł spotkania na które wybrały się do miejskiej biblioteki przedszkolaki z filii.

Spotkanie w bibliotece - cykl Przyjdź poczytam Ci

9.12.2016 r grupa 6 latków B wybrała się do osiedlowej biblioteki na spotkanie z radnym miasta Czeladzi panem Patrykiem Trybulcem.

Kiermasz charytatywny dla Kacperka

Wczoraj rozpoczęliśmy w naszym przedszkolu kiermasz charytatywny dla Kacperka Ochal chorującego na siatkówczaka.

"Czytanie na dywanie" w grupach 4. i 5. latków B

W środę dzieci z filii, z ogromna przyjemnością, gościły Panią Marysię z biblioteki, która w ramach spotkań "Czytanie na dywanie" zaprosiła przedszkolaków na spotkanie z małym Jeżykiem.

Dzieci z grupy „0”A oczekiwały Mikołaja nie tylko po to,by cieszyć się otrzymanymi od niego prezentami, ale również by przekazać jemu prezenty dla innych dzieci.

Mikołaj w Baśniowej Krainie.

Dzisiaj tuż po śniadaniu odwiedził nasze przedszkole wyczekiwany przez wszystkie dzieci gość - Święty Mikołaj.

5 latki z Pyzą na polskich dróżkach, czyli wyja

2 XII 5 latki gościły w sosnowieckim teatrze Zagłębia na przedstawieniu "Pyza na polskich dróżkach".

Choinka origami - ogólnopolski konkurs plastyczny

Dziewczynka z grupy 4 latki B wykonała pracę na ogólnopolski konkurs plastyczny.

Orkiestra Górnicza zagrała specjalnie dla nas.

W piątek, drugiego grudnia, do Baśniowej Krainy zawitali wyjątkowi goście - Górnicza Orkiestra!