• Znaleziono 489 wiadomości.

W piątek wraz z panią Krysią wybraliśmy się na spotkanie w bibliotece. Tym samym rozpoczęliśmy cykl spotkań bibliotecznych w tym roku szkolnym.

szkolenie nauczycielek w zakresie nowatorskiej met

W dniu dzisiejszym wszystkie nauczycielki z „Baśniowej Krainy” uczestniczyły w I module szkolenia dotyczącego nowatorskiej metody TUPUTAN.

wieczór z bajkami "Jak to kiedyś bywało" w grup

Dzisiaj, wczesnym wieczorem, dzieci z grupy 4 latki B, wraz z rodzicami, przyszły do przedszkola na wieczorne spotkanie z bajkami pod tajemniczym hasłem „Jak to kiedyś bywało”.

4 latki w fabryce miśków

Dzieci z grupy czterolatków wybrały się na wycieczkę do Fabryki Miśków w sklepie Smyk w Katowicach.

18. października - Dzień listonosza

Dzieci z grupy 4 latki B obchodziły dzisiaj to wyjątkowe święto. Poznały zawód listonosza i zobaczyły, jak wygląda praca w urzędzie pocztowym.

konkurs plastyczny "Francja oczami dziecka"

Dzisiaj właśnie Kajtuś W. z grupy 4 latków B, zakończył wykonywanie pracy na konkurs plastyczny „Francja oczami dziecka”, którego organizatorem jest Przedszkole Publiczne nr 10 im. Przyjaciół Bajek Disneya w Czeladzi.

"Baśniowa Kapela" i "Tropiciele"

W dniu dzisiejszym odwiedził nas duet małżeński Dorota i Adam Szafraniec, czyli ,, Baśniowa Kapela" z przedstawieniem pt. "Tropiciele".

Program edukacyjny dla przedszkolaków "Zadbaj o z

W dniu dzisiejszym dzieci z Baśniowej Krainy odwiedziły panie asystentki stomatologiczne z Centrum Stomatologii Dziecięcej i Ortodoncji Dentolandia.

Podziękowania dla AMW Nawrot sp. j. Produkcja ko

W tym tygodniu nasze najmłodsze przedszkolaki otrzymały kolejny prezent!

Światowy Dzień Uśmiechu

Światowy dzień uśmiechu obchodzony jest w pierwszy piątek października od 1999 roku.