• Znaleziono 503 wiadomości.

dzień makaronu

25 października dzieci z grupy 6 latki B obchodziły nietypowe święto jakim jest dzień makaronu.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: dzień makaronu
Kosmiczne zajęcia w Muzeum Górnośląskim

25.10.2016r. dzieci z grup sześciolatków 0 "A" i 0 "B" wybrały się do Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu, by stamtąd wyruszyć w prawdziwą podróż kosmiczną.

Dzień Kundelka w grupie 4 latków B

Dziś, 25 października, wraz z 4 latkami B, obchodziliśmy Dzień Kundelka, czyli dzień wszystkich czworonożnych mieszańców, czy inaczej psów wielorasowych.

W piątek wraz z panią Krysią wybraliśmy się na spotkanie w bibliotece. Tym samym rozpoczęliśmy cykl spotkań bibliotecznych w tym roku szkolnym.

szkolenie nauczycielek w zakresie nowatorskiej met

W dniu dzisiejszym wszystkie nauczycielki z „Baśniowej Krainy” uczestniczyły w I module szkolenia dotyczącego nowatorskiej metody TUPUTAN.

wieczór z bajkami "Jak to kiedyś bywało" w grup

Dzisiaj, wczesnym wieczorem, dzieci z grupy 4 latki B, wraz z rodzicami, przyszły do przedszkola na wieczorne spotkanie z bajkami pod tajemniczym hasłem „Jak to kiedyś bywało”.

4 latki w fabryce miśków

Dzieci z grupy czterolatków wybrały się na wycieczkę do Fabryki Miśków w sklepie Smyk w Katowicach.

18. października - Dzień listonosza

Dzieci z grupy 4 latki B obchodziły dzisiaj to wyjątkowe święto. Poznały zawód listonosza i zobaczyły, jak wygląda praca w urzędzie pocztowym.

konkurs plastyczny "Francja oczami dziecka"

Dzisiaj właśnie Kajtuś W. z grupy 4 latków B, zakończył wykonywanie pracy na konkurs plastyczny „Francja oczami dziecka”, którego organizatorem jest Przedszkole Publiczne nr 10 im. Przyjaciół Bajek Disneya w Czeladzi.