• Znaleziono 608 wiadomości.

Zajęcia otwarte w SP nr 3

14 marca, dzieci z grupy 0 A i O B wzięły udział w zajęciach otwartych zorganizowanych przez nauczycieli i uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Janusza Korczaka w Czeladzi.

Udział Przedszkolaków w Festiwalu Piosenki Angie

W piątek 17.marca trójka sześciolatków reprezentowała nasze przedszkole podczas III Dziecięcego Festiwalu Piosenki Angielskiej zorganizowanego przez Przedszkole Miejskie nr 2 w Będzinie.

6.latki B - zajęcia w bibliotece

W czwartek dzieci z grupy 6latki B uczestniczyły w kolejnych zajęciach literacko-plastycznych, które odbywały się w zaprzyjaźnionej bibliotece.

Skąd wiemy, że wiosna tuż, tuż? - 4. latki B w

Kolejne spotkanie 4. latków B w bibliotece rozpoczęło się od uważnego wysłuchania opowiadania Ewy Krawczyk "Jak bałwanek wiosny szukał".

4. latki A w bibliotece

We wtorek czterolatki uczestniczyły w lekcji bibliotecznej pod hasłem "Wiosna tuż, tuż ".

Z cyklu Spotkania z ciekawymi ludźmi - Moją pasj

Dnia 8 marca gościem w grupie maluszków była pani Justyna Kopczyńska - Kosiń, która opowiedziała dzieciom o swojej pasji jaką są konie.

Dzień Kobiet w grupie 4. latków B

Chłopcy z grupy 4. latków B, z pomocą grupowej Rady Rodziców, wspaniale przygotowali się do Święta Kobiet!

Maluszki w Fabryce Miśków.

Dzisiaj przedszkolaki z grupy maluszków wybrały się do niezwykle bajecznego miejsca, jakim okazała się Fabryka Miśków, mieszcząca się w sklepie SMYK w Katowicach.

Dzieci z filii Baśniowej Krainy w Muzeum Górnoś

Dzisiejsze przedpołudnie dzieci z grupy 4. latki B oraz 5. latki B spędziły w bytomskim Muzeum Górnośląskim.

Baśniowa Kapela - Radio Smyk SM

Jak tylko często możemy, gościmy w naszym przedszkolu wspaniały duet muzyczny "Baśniowa kapela".