• Znaleziono 649 wiadomości.

• Pierwsza

Informacje dotyczące przedszkolnej wycieczki w dniu 28. kwietnia 2016 r.

Recyklingowy design w „Elektrowni”

22. kwietnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi w czeladzkiej Galerii "Elektrownia".

Świętujemy "Dzień Ziemi"

W dniu dzisiejszym, świętując "Dzień Ziemi", najstarsze grupy przedszkolaków pozbierały wszystkie śmieci w okolicach przedszkola.

Mali Przyjaciele Natury w bibliotece

We wtorek pięciolatki odwiedziły miejscową bibliotekę publiczną, w której sympatyczne Panie Bibliotekarki przeprowadziły dla nich warsztaty ekologiczne.

Zapraszamy rodziców/opiekunów do zapoznania się z listami dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych na rok szkolny 2016/17. Listy dostępne będą od 20 kwietnia 2016 roku od godziny 15.00 na tablicy informacyjnej w przedszkolu.

Mama Kuby gości w grupie 3 latków

W piątek 15 kwietnia gościliśmy w grupie 3 latków mamę Kuby panią Natalię Urbańczyk. Pani Natalia przeczytała nam coś fajnego i przygotowała dla nas kilka ciekawych zabaw.

Kwesta na rzecz Hospicjum Św. Tomasza w Sosnowcu

Żonkil jest symbolem ogólnopolskiej kampanii "Pola Nadziei" w której uczestniczymy od kilku lat. W ramach tej kampanii zorganizowaliśmy w naszym przedszkolu kwestę na rzecz Hospicjum Św. Tomasza w Sosnowcu.

"Baśniowa Kapela" i "Pierwsze koty za płoty"!

W dniu dzisiejszym w naszej „Baśniowej Krainie” gościła ponownie „Baśniowa Kapela”. Jak zawsze, podczas odwiedzin tej grupy teatralno – muzycznej, było mnóstwo świetnej zabawy oraz wspólnych śpiewów.

Międzynarodowy Dzień Czekolady

12. kwietnia grupa 4-5 latków świętowała Międzynarodowy Dzień Czekolady .

Dzień Marchewki w grupie 4 latków

Dzień Marchewki to nietypowe święto. Ważne jest, aby dzieci były świadome, jak zdrowe jest to słodkie i soczyste warzywo. Na pewno pomogły im w tym marchewkowe zabawy, konkursy i kolorowanki.

• Pierwsza