Strona główna/Aktualności/Pożegnanie Starszaków

Pożegnanie Starszaków

20 Czerwca 2023

"Jeszcze wczoraj maluch a dzisiaj już  ... pierwszaki" pod takim tytułem odbyła się uroczystość pożegnania najstarszych przedszkolaków z Grupy A. 

Sześciolatki w przygotowanej  inscenizacji, przy dźwiękach muzyki, przypomniały swoim rodzicom jak szybko minęły te 4 lata w przedszkolu, jak  było tu ciekawie, zabawnie, fascynująco i wesoło. Oj! Wzruszeń było co niemiara... i łezki się polały...

Kulminacyjnym punktem spotkania był odbiór pierwszych dyplomów. Dumnie kroczące po czerwonym dywanie starszaki, niczym gwiazdy filmowe, kolejno odbierały dyplomy oraz gratulacje i życzenia powodzenia od Pani Dyrektor oraz nauczycielek. 

Na podsumowanie przedszkolnego życia obejrzeliśmy multimedialną prezentację, uchwyconych okiem aparatu, najciekawszych momentów z udziałem dzieciaków.

A ponieważ nasza impreza miała "hawajski klimat" wspólnie siedliśmy do owocowego poczęstunku. Popijając lemoniadę, śmiejąc się i rozmawiając, podziwialiśmy kreatywność i pomysłowość  rodziców w doborze strojów. To był niesamowity, niezapomniany dzień! 

Serdecznie  dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i pomoc, za cztery lata doskonałej, owocnej współpracy, za wsparcie i zrozumienie...

.... a dzieciakom życzymy samych sukcesów w szkole!

Dziękujemy

do góry