Strona główna/Aktualności/ 3 - 4. latki oraz 5. latki ozdabiają pierniki.

3 - 4. latki oraz 5. latki ozdabiają pierniki.

21 Grudnia 2021

3 - 4. latki oraz 5. latki ozdabiają pierniki.

Święta tuż, tuż… czas więc na ozdabianie pierników. W poniedziałek w naszym przedszkolu unosił się zapach korzennych przypraw. 20 grudnia dla dzieci z grupy 5-latków oraz dla 3/4-latków z filii był bardzo pracowity, ponieważ tego dnia ozdabiały, upieczone przez zaprzyjaźnioną mamę naszego przedszkolaka, pierniczki. Najpierw odpowiednio się przygotowały dbając o to, aby rączki były czyste . Gdy wszystko było gotowe przedszkolaki z ogromnym zapałem i zaangażowaniem zabrały się do pracy. Jej efektem były przepięknie ozdobione pierniki. Kreatywność naszych przedszkolaków przerosła nasze oczekiwania! jesteście baaardzo zdolni!