Strona główna/Aktualności/Cykl "Uczymy dzieci program0wać" - kodowanie w grupie (..)

Cykl "Uczymy dzieci program0wać" - kodowanie w grupie starszaków.

9 Grudnia 2021

Za nami pierwszy śnieg i mróz w tym sezonie, dlatego Sześciolatki postanowiły dokonać przeglądu garderoby i przygotować się do zimy. :) Podczas realizacji kolejnego zadania z cyklu Uczymy Dzieci Programować Starszaki poszerzyły wiedze na temat dostosowania ubioru do warunków atmosferycznych. Współpracując podczas wykonywania zadań z kodowaniem układały obrazki zgodnie z podanymi warunkami i dzieliły je na kategorie wg własnego pomysłu oraz tworzyły kod odwzorowujący drogę wybranych ubrań do szafy na macie do kodowania. Teraz zima nam niestraszna. :)

W terminie 26 luty - 15 marca rusza nabór do przedszkola na rok szkolny 2024/2025. Wniosek i załączniki do pobrania w dziale Rekrutacja !! ZAPRASZAMY !!!