Dzień Matki

28 Maja 2022

Mamo,mamo coś Ci dam, Małe serce, które mam. A w tym sercu róży kwiat, Mamo, mamo żyj 100 lat!

We wtorek i w środę w naszym przedszkolu obchodziliśmy Uroczysty Dzień Mamy. W każdej sali czekały udekorowane stoły z poczęstunkiem, a dzieci pod okiem swoich Pań przygotowały piękne programy artystyczne, podczas których niejednej mamie popłynęła łza wzruszenia. Dzieci śpiewały piosenki tańczyły i recytowały wierszyki, a grupa 5-latki "A" przeniosła swoje mamy do klimatycznej kawiarni tańcząc właśnie do wszystkim znanego utworu Ireny Jarockiej ,,Kawiarenki ". Mamy nadzieję, że ten dzień na długo zostanie w pamięci każdej Mamy!

Dzień Mamy w naszym przedszkolu. Krótkie fragmenty niektórych występów naszych przedszkolaków. :)