Strona główna/Aktualności/Dzień książki

Dzień książki

25 Kwietnia 2021

Książki, książeczki ...  23. kwietnia dzieci w przedszkolu świętowały Dzień Książki. Przedszkolaki dowiadywały się m.in. jak powstaje książka, z czego się składa oraz czym różni się biblioteka od księgarni. Wspólnie przypomniały sobie rownież, jak należy obchodzić się z książką oraz jakie zasady zachowania obowiązują w czytelni. Nie zabrakło oczywiście ciekawych historii czytanych przez ciocie.  Młodsze dzieci oglądały książki, natomiast starszaki chętnie ćwiczyły czytanie ze swojego elementarza, by już wkrótce samodzielnie czytać ulubione bajki.

W terminie 26 luty - 15 marca rusza nabór do przedszkola na rok szkolny 2024/2025. Wniosek i załączniki do pobrania w dziale Rekrutacja !! ZAPRASZAMY !!!