Strona główna/Aktualności/Fotorelacja z realizacji ogólnopolskiego projektu (..)

Fotorelacja z realizacji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego Bajkowa wyprawa w gr. 4latków.

6 Lutego 2023

Fotorelacja z realizacji  ogólnopolskiego projektu edukacyjnego "Bajkowa wyprawa"  w gr. 4latków. Udział w tym projekcie  pozwala   dzieciom poznać  przygody bohaterów bajek i ich postawy, ale równieź jest to zaproszenie do różnorodnych aktywności związanych z bajkami osadzonych w podstawie programowej i priorytetach MEiN. Dzieci doskonalą umiejętność komunikowania się, w tym posługiwania się pełnymi zdaniami i tworzenia spójnych wypowiedzi.

W terminie 26 luty - 15 marca rusza nabór do przedszkola na rok szkolny 2024/2025. Wniosek i załączniki do pobrania w dziale Rekrutacja !! ZAPRASZAMY !!!