Strona główna/Aktualności/IV ogólnopolski konkurs plastyczny Na początku była (..)

IV ogólnopolski konkurs plastyczny Na początku była miłość - moja rodzina.

18 Czerwca 2022

IV ogólnopolski konkurs plastyczny Na początku była miłość - moja rodzina - finał

IV ogólnopolski konkurs plastyczny Na początku była miłość - moja rodzina, dobiegł końca. W konkursie wzięło udził blisko 3500 dzieci z całej Polski. Konkurs podkreślał znczenie rodziców, którzy mają decydujący wpływ na kształtowanie osobowości dziecka, jego uczuć, świata myśl i dążeń. W podziękowaniu za udział w konkursie każde dziecko otrzymało dyplom i pięknie wydaną bajkę o poczatku życia pt. "Rózia" autorstwa Magdaleny Guziak - Nowak. Gratulujemy!

W terminie 26 luty - 15 marca rusza nabór do przedszkola na rok szkolny 2024/2025. Wniosek i załączniki do pobrania w dziale Rekrutacja !! ZAPRASZAMY !!!