Strona główna/Aktualności/Konkurs plastyczny Życie w dolinie Brynicy.

Konkurs plastyczny Życie w dolinie Brynicy.

19 Kwietnia 2022

Nasze Przedszkole zorganiowało Konkurs plastyczny "Życie w dolinie Brynicy" dla przedszkolaków z czeladzkich placówek. Tematem konkursu była  rzeka, która przepływa przez nasze miasto. A celem budowanie trwałej więzi emocjonalnej  z regionem, pobudzanie do stałych działań na rzecz ochrony lokalnego środowiska i zachęcanie do troski o otaczające środowisko.

Na konkurs wpłynęło 16 prac z przedszkoli numer 1, 4, 10, 11.

Jury w składzie: - Dyrektor Anna Hetmańczyk, Pani naczelnik Wydziału Polityki Społecznej i Edukacji Elżbieta Bazańska -Wolska, Pan Patryk Trybulec radny Rady Miejskiej w Czeladzi, oraz Alicja z grupy pięciolatków wyróżnili nastepujące prace:

1 - Pierwsze miejse Antoni Penar - Przedszkole Publiczne nr 10 im. Pryjaciół Bajek Disneya

2 - drugie miejsce Magdalena Całka - Przedszkole Publiczne Nr 4 im. Słonecznego Uśmiechu

3 - Trzecie Miejsce - Antoni Stringfeelow - Przedszkole Publiczne nr 10 im. Pryjaciół Bajek Disneya

Serdecznie wszystkim gratulujemy.