27 Grudnia 2023
6 grudnia obchodzimy święto Św. Mikołaja. W tym dniu Burmistrz naszego miasta, Pan Zbigniew Szaleniec odwiedził przedszkolaki i wręczył im słodkie upominki, (dziękujemy!) oczywiście zostawione przez Mikołaja, który był baaardzo zabiegany i do naszego przedszkola dotarł dopiero dziś. Ale warto było czekać! Wraz z nim przybyło wiele pomocników; Minionek, Chase z Psiego Patrolu, Spiderman i wiele innych postaci znanych dzieciom. Ach cóż to były za emocje! Tańce, zabawy, pokazy, a na końcu wielkie odliczanie do przybycia naszego gościa prosto z Laponii... Mikołaja, który nie tylko potańczył z dziećmi ale również zrobił z nimi pamiątkowe zdjęcia i wręczył wspaniałe prezenty. To był świetny dzień!
Dziękujemy za poprowadzenie imprezy Fabryka Show.

Filmik - Mikołajki