Strona główna/Aktualności/Pierwszy dzień jesieni.

Pierwszy dzień jesieni.

27 Września 2022

W piątek 23 września zgodnie z tradycją w naszym przedszkolu odbyło się “Powitanie Jesieni”, gdyż tego dnia kończy się astronomiczne lato, a zaczyna się kolejna pora roku - jesień. Przedszkolaki podczas zajęć dydaktycznych i zabaw integracyjnych utrwaliły wiadomości o jesieni ale również świetnie się bawiły. Od rana w każdej sali rozbrzmiewały jesienne piosenki i wierszyki. Dzieci oglądały przyrodnicze materiały oraz ilustracje nawiązujące do tematu.  W każdej grupie zostały również wykonane piękne, kolorowe prace plastyczne związane z jesienią. Pierwszy, jesienny dzień upłynął w bardzo miłym nastroju.

W terminie 26 luty - 15 marca rusza nabór do przedszkola na rok szkolny 2024/2025. Wniosek i załączniki do pobrania w dziale Rekrutacja !! ZAPRASZAMY !!!