Strona główna/Aktualności/Sześciolatki B w Code Week 2021

Sześciolatki B w Code Week 2021

10 Listopada 2021

Tegoroczna edycja Code Week - międzynarodowej akcji promującej umiejętność kodowania i programowania wśród najmłodszych, młodzieży i dorosłych odbywa się w dniach 9.-24.pazdziernika. W tym czasie ścigające się o palme pierwszeństwa państwa zgłaszają jak największą liczbę wydarzeń związanych z kodowaniem. Zgłoszenia może dokonać każdy, kto w domu ,szkole, pracy lub przedszkolu zorganizuje aktywności z zakresu programowania. W 2020roku Polska zwyciężyła! Obecnie plasujemy się na 3.miejscu.W tej dyscyplinie naprawdę wszyscy jesteśmy drużyna narodową, dlatego my również włączyliśmy się do akcji i zgłosiliśmy swoje wydarzenie. :) Sześciolatki B przez cały ubiegły tydzień codziennie bawiły się i uczyły z matą do kodowania, jednocześnie doskonaląc swoje kompetencje kluczowe. Nasz przedszkolny tydzień kodowania został zaakceptowany jako jedno z 10000 polskich wydarzeń.