Strona główna/Aktualności/Werdykt konkursu Kartka dla chorego. Obchody jubileuszu 25. (..)

Werdykt konkursu Kartka dla chorego. Obchody jubileuszu 25. - lecia działalności Hospicjum Św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu.

9 Czerwca 2022

Jubileusz Hospicjum Św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu.

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w obchodach jubileuszu 25-lecia działalności Hospicjum Św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu.

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w obchodach jubileuszu 25.-lecia działalności Hospicjum Św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu. Jednym z punktów imprezy, było wręczenie nagród laureatom konkursu "Kartka dla chorego". Praca Leny F. z gr 6 latki "B" zajęła trzecie miejsce. Nagrodę za udział w konkursie otrzymała także Aritka S. Podziękowanie za wieloletnią współpracę otrzymało także nasze przedszkole. Atrakcją dla dzieci były zabawy z animatorką oraz słodki poczęstunek.