Strona główna/Aktualności/Zakończenie Przedszkola- grupa Tygryski

Zakończenie Przedszkola- grupa Tygryski

23 Czerwca 2026
15 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w zerówce w grupie Tygrysów.
Był to czas podsumowań, wspomnień i wspólnego świętowania. Dzieci otrzymały dyplomy oraz gratulacje za swoje osiągnięcia, zaangażowanie i rozwój w mijającym roku. Nie zabrakło uśmiechów, wzruszeń oraz podziękowań dla nauczycieli i rodziców. Wszystkim absolwentom zerówki życzymy wielu sukcesów w pierwszej klasie!
do góry