Strona główna/Aktualności/Zakończenie realizacji ogólnopolskiego programu Czytanie (..)

Zakończenie realizacji ogólnopolskiego programu Czytanie ma Moc

18 Czerwca 2022

Przedszkolaki z grupy 5. latki A zakonczyly realizację ogólnopolskiego programu "Czytanie ma moc". Realizacja programu podparta była ciekawymi scenariuszami na każdą porę roku nawiązującym do poszczególnych książek: jesień to przygody z zabawnym Misiem Paddingtonem, zima - spotkanie z "Moim wielorybem", wiosna - codziennymi przedmiotami z "Wierszyków domowych" Michała Rusinka, a powitanie lata z książką "Jestem". Udział we wspólnych zabawach oraz oryginalnych, inspirujących lekcjach to bylo wspaniałe przeżycie dla przedszkolaków. Wyjątkowe spotkania z książką pozwolily im odkryć ogromną moc czytania książek.