Strona główna/Aktualności/Akcja Góra Grosza!

Akcja Góra Grosza!

6 Lipca 2021

Szanowni Rodzice, Drogie Dzieci.
W tym roku szkolnym 2020/21 nasze przedszkole uczestniczyło w 21 edycji akcji charytatywnej ,,Góra Grosza"
Szczególnie teraz w tej niezwykłej sytuacji liczy się każdy gest życzliwości i dobroci. Przekazane przez Was monety mają szczególną wartość i moc. Pozwalają dzieciom, którym ta akcja pomaga czuć się bezpiecznie, rozwijać swoje pasje, zainteresowania i nawiązywać przyjaźnie.
Celem akcji ,,Góra Grosza" jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną Z roku na rok rośnie grupa przedszkoli, szkół i instytucji, które wspierają tę akcję. Rośnie też kwota zebranych pieniędzy.
Ten piękny gest niesie ze sobą liczne korzyści uczestnikom akcji.
- efekt wychowawczy - uświadamianie dzieciom, że mały grosz może wspiera wielkie przedsięwzięcie
-efekt prestiżowy - możliwość włączenia się w ogólnopolską inicjatywę niesienia pomocy.

Serdecznie dziękujemy w imieniu organizatorów akcji i dzieci, do których ta akcja jest skierowana.
My również dziękujemy, że dzieci z naszego przedszkola i rodzice nie zawiedli nas i hojnie wspierali tą piękną akcję.
Zebraliśmy w tym roku 81 zł 96 gr. Dziękujemy i zapraszamy do udziały w kolejnej edycji w przyszłym roku szkolnym na terenie naszego przedszkola.
Dziękujemy! :)